Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS.SPRZEDAŻY PRODUKTÓW BANKOWYCH

Serwis Personalny Sp. z o.o.
dolnośląskie, Miejsce pracy w województwach: dolnośląskie, opolskie, zielonogórskie
praca stacjonarna
5798 dni temu

Ogłoszenie numer: 46918, z dnia 2008-07-17

SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. Agencja Pracy Tymczasowej / nr 1428/3. zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Miejsce pracy w województwach: dolnośląskie, opolskie, zielonogórskie

Nr Ref.: WR/PH/1

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta osób na stanowisko przedstawiciela handlowego ds. sprzedaży produktów bankowych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskanie nowych Klientów oraz sprzedaż produktów finansowych.

Wymagania

-Minimum średnie wykształcenie -Łatwość nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z Klientem -Komunikatywność -Silna motywacja do rozwoju zawodowego i chęć uczestniczenia w rozwoju firmy -Skuteczność i wytrwałość w działaniu -Dobra organizacja czasu i pracy -Prawo jazdy kat. B, ewentualnie osoby w trakcie kursu -Umiejętność obsługi komputera (Microsoft Office). Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub telefonicznej.

Oferujemy

-Kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy -Pracę w zespole nastawionym na osiąganie wspólnych celów -Realną możliwość awansu w ramach struktury firmy -Umowę o pracę -Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (część stała + prowizja) -Telefon służbowy -Samochód służbowy w zależności od wyników zawodowych