Podobne oferty pracy

GRUPA CERMAG Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma handlowa specjalizująca się w obsłudze rynku detalicznego, inwestycyjnego i hurtowego w zakresie płytek ceramicznych, ceramiki i armatury sanitarnej, a także wyrobów chemii budowlanej, tapet i oświetlenia.

W związku z dalszymi planami rozwoju poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Sieciowej
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: DSS/POZ/01/2017

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowanie, rozwijanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami hurtowymi a także rozszerzenie bazy Klientów na terenie województwa wielkopolskiego. Zajmować się będzie też prowadzeniem negocjacji i przygotowywaniem ofert handlowych.

Dołącz do Nas jeśli:

  • masz min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży budowlanej/ handlowej/ wyposażenia wnętrz

  • znasz rynek regionalny

  • realizujesz założone plany sprzedaży, prowadzisz negocjacje oraz przygotowujesz oferty

  • ważna jest dla Ciebie kompleksowa obsługa klienta

  • jesteś dobrze zorganizowany i potrafisz planować swoją pracę

  • cenisz samodzielność

  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • cechuje Cię wysoki poziom kultury osobistej

  • masz wykształcenie min. średnie techniczne oraz prawo jazdy kat. B

W zamian zapewnimy:

  • pracę w firmie o silnej pozycji na rynku

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne warunki premiowania

  • szkolenia oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • narzędzia niezbędne do pracy

  • dofinansowanie do kart sportowych Multisport

  • możliwość skorzystania z dodatkowych programów dla pracowników (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, nauka języków obcych)

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o przesłanie swojego CV wybierając poniżej opcję APLIKUJ.

Odwiedź nas na www.cermag.info

Administratorem danych jest GRUPA CERMAG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Poznań 60-111, Głogowska 248. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę GRUPA CERMAG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 248, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.)".

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl