Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - DZIAŁ TARGÓW

KTM DP
dolnośląskie, Warszawa
praca stacjonarna
6333 dni temu

Ogłoszenie numer: 25843, z dnia 2007-01-25

KTM DP

Nasz Klient firma szkoleniowa organizująca szkolenia, konferencje, seminaria, targi oraz projekty dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie, Warszawa

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie klientów,
  • sprzedaż powierzchni targowej, powierzchni reklamowej w katalogu targowym,
  • profesjonalna obsługa klientów,
  • profesjonalna obsługa targów.
  • Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w firmie organizującej targi – najlepiej, ok. 1-2 lat na stanowisku przedstawiciela handlowego.
  • doświadczenie w pracy przy obsłudze targów,
  • silna motywacja, kreatywność, pozytywne nastawienie,
  • Oferujemy

  • pracę w młodym dynamicznym zespole,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • możliwość szybkiego awansu.
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.