Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
Przedstawiciel Handlowy (kolektory słoneczne)

REGESS Sp. z o.o.
podlaskie
praca stacjonarna
4705 dni temu

Ogłoszenie numer: 155923, z dnia 2011-07-15

Regess sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze, jest spółką z kapitałem zagranicznym, specjalizuje się w sektorze enegii odnawialnej oraz budownictwie. Trzon firmy stanowi międzynarodowy zespół specjalistów.

Miejsce pracy: podlaskie

Nr Ref.: PH/KS/06

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie klientów
  • przeprowadzanie wizyt handlowych u klientów
  • realizacja planów sprzedaży na powierzonym terenie
  • planowanie i raportowanie działań
  • budowanie i umacnianie wizerunku firmy

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność wykorzystywania technik sprzedaży
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • kreatywność
  • zaangażowanie
  • optymizm
  • znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się, stabilnej firmie
  • pracę w młodym, międzynarodowym zespole
  • umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uzalezniony od osiąganych wyników
  • środki wspierające realizację planów (samochód, komputer, telefon)