Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Przedstawiciel Handlowy Na Region Polski Środkowo - Wschodniej

Chimimeca Polska Sp. z o.o.
Polska
praca stacjonarna
6541 dni temu

Ogłoszenie numer: 21109, z dnia 2006-06-29

Francuska firma zajmująca się dystrybucją produktów specjalistycznych w dziedzinie obróbki chemicznej metali nierdzewnych. www.chimimeca.pl

Miejsce pracy: Polska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za: Promocję i sprzedaż produktów firmy Chimimeca na terenie Polski środkowo - wschodniej poprzez: Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami Dokonywanie kilkugodzinnych prezentacji produktów chemicznych oferowanych przez firmę Przygotowanie ofert handlowych i negocjowanie warunków zawartych kontraktów

Wymagania

Od kandydata / kandydatki oczekujemy: minimum 2 - letniego doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego, atutem będzie doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych bądź znajomość branży doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku, bardzo dobrej organizacji pracy gotowości do odbywania częstych podróży służbowych na terenie Polski Wschodniej wykształcenia minimum średniego, czynnego prawa jazdy kategorii B, znajomości obsługi komputera, mile widziana znajomość j. francuskiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy: atrakcyjną pracę w rozwijającej się w Polsce międzynarodowej firmie atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy, rozwój zawodowy poprzez system szkoleń w kraju i za granicą, samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy