Podobne oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy - odnawialne źródła energii (pompy ciepła, podgrzewacze, materiały instalacyjne c.o., przydomowe oczyszczalnie ścieków, materiały instalacyjne, itp.)

PGB Human Resources

215 dni

Agencja Doradztwa Personalnego PGB Human Resources dla jednego ze swoich Klientów poszukuje obecnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie
Nr ref.: PH_0116_MM_I
Opis stanowiska:
  • samodzielne pozyskiwanie klientów
  • kontakt z klientami indywidualnymi
  • przygotowywanie ofert handlowych we współpracy z zarządem
  • zawieranie umów handlowych
  • utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne
  • min. 5 lat na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • podstawowa wiedza na temat branży odnawialnych źródeł energii
  • umiejętności sprzedażowe
  • orientacja przestrzenna - wyobraźnia
  • komunikatywność, kreatywność, zorientowanie na cel
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność
  • komputer służbowy
  • możliwość wynajęcia mieszkania
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa + premia)
  • zadaniowy czas pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

SALES & MARKETING

recruitment practice
Rekrutacja pracowników
w sprzedaży B2B i marketingu
PGB Human Resources jest obecne w czterech obszarach działalności związanej z zasobami ludzkimi:
  • rekrutacja pracowników, selekcja i doradztwo personalne (Assessment Center, testy osobowościowe, werbalne analityczne, head-huniting, executive search),
  • szkolenia i rozwój (teambulding, Development Center),
  • doradztwo HR (audyty, systemy motywacyjne),
  • outsorcing (wsparcie sił sprzedaży, interim management).
PGB Human Resources Sp. z o.o.

info@pgbhr.com

www.pgbhr.com

Numer w rejestrze agencji: 6457

Nasze usługi:
  • Rekrutacja i selekcja
  • Head-hunting
  • Executive search
  • Testy kompetencyjne
  • Assessment Centre
Specjalizacje rekrutacyjne:
  • Administracja biurowa
  • Budownictwo i nieruchomości
  • Finanse i bankowość
  • Inżynieria i Technologia
  • IT
  • Logistyka, Spedycja, Zakupy
  • Marketing
  • Medycyna i Farmacja
  • Obsługa Klienta, Call Center
  • Prawo
  • Sprzedaż B2B

Zachęcamy również do przesyłania swojego CV również pod kątem innych projektów rekrutacyjnych na adres

rekrutacja@pgbhr.com

Jesteśmy agencja personalną i poszukujemy kompetentnych pracowników dla naszych klientów.

Dane firmy

Składowa 5
61-888 Poznań
wielkopolskie

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...

Rekrutują z Praca.pl