Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Kutno
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY- SEKTOR BUDOWLANY

profilpas
Kutno
praca stacjonarna
6122 dni temu

Ogłoszenie numer: 31777, z dnia 2007-07-31

profilpas

Profilpas, duża międzynarodowa firma specjalizująca się w produkcji i sprzedażny profili z metalu i z PCV do wykończeń posadzek i okładzin z drewna, dywanu, ceramiki;

Miejsce pracy: Kutno

Opis stanowiska

Profilpas, duża międzynarodowa firma specjalizująca się w produkcji i sprzedażny profili z metalu i z PCV do wykończeń posadzek i okładzin z drewna, dywanu, ceramiki; w związku z otwarciem nowego oddziału w Polsce, okolice Kutna, poszukuje pracowników na następujące stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY- SEKTOR BUDOWLANY (posadzki i okładziny)

Wymagania

Idealny kandydat posiada doświadczenie na powyższym stanowisku- w sprzedaży hurtowej oraz do sieci zorganizowanej dystrybucji posadzek z drewna,wykładziny, ceramiki na rynku polskim. Umiejętności: dobra znajomość języka angielskiego, dyspozycyjność do częstych podroży po terytorium kraju.

Oferujemy

Oferujemy: umowę na czas nieokreślony, wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, dodatki i premie.