Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Przedstawiciel Handlowy

"Venita" Fabryka Kosmetyków
małopolskie, Kraków, Nowy Targ, Rabka
praca stacjonarna
6939 dni temu

Ogłoszenie numer: 12023, z dnia 2005-05-18

"Venita"Fabryka Kosmetyków powstała w 1989 roku. Głównym obszarem działalności firmy jest produkcja kosmetyków do włosów i ciała oraz artykułów chemii gospodarczej.

Miejsce pracy: małopolskie, Kraków, Nowy Targ, Rabka

Opis stanowiska

zbieranie zamówien oraz windykacja należności do dotychczasowych klientów oraz pozyskiwanie nowych na podległym terenie

Wymagania

doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego, wykształcenie min. średnie, prawo jazdy kat.B, mile widziana znajomość branży kosmetycznej

Oferujemy

wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników, samochód służbowy