Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Opole
Przedstawiciel Handlowy

CENTRUM FRYZJERSKO-KOSMETYCZNE "FARO"
Opole
praca stacjonarna
4841 dni temu

Ogłoszenie numer: 131836, z dnia 2011-02-01

Hurtownia fryzjersko-kosmetyczna zajmująca sie zaopatrywaniem salonów fryzjerskich i kosmetycznych w kosmetyki , sprzęt oraz meble fryzjerskie

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska

  • sprzedaż kosmetyków fryzjerskich i kosmetycznych bezpośrednio do salonów
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • rozwijanie klientów aktualnych
  • wprowadzanie nowej marki

Wymagania

  • wyksztalcenie średnie
  • umiejętność pracy w zespole
  • otwartość na nowe sposoby działania
  • chęć rozwoju i szkolenia się
  • kandydat musi lubić kontakt z ludźmi i nie może mieć lęków przed wchodzeniem do nowych salonów
  • lubić kontakt z ludźmi i nie może mieć lęków przed wchodzeniem do nowych salonów

Oferujemy

  • samochód służbowy
  • telefon służbowy
  • szkolenia w zakresie sprzedaży
  • dodatkowe premie za zrobienie planów kwartalnych i rocznych

Wynagrodzenie

Od 2000 do 3000 PLN