Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

"JACK" PPUH Marek Jackowski PIEKARNIA BAGIETKA
lubuskie, Kostrzyn
praca stacjonarna
4842 dni temu

Ogłoszenie numer: 133154, z dnia 2011-02-18

OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO

Miejsce pracy: lubuskie, Kostrzyn

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • utrzymanie i rozwijanie dotychczasowych kontaktów handlowych
  • budowanie i umacnianie wizerunku firmy u Klientów
  • raportowanie i analizowanie osiąganych wyników

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z Klientami
  • umiejętność prowadzenia negocjacji
  • wysoka kultura osobista
  • entuzjazm, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność
  • samodzielność i zdecydowanie w działaniu

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy
  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania