Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Przedstawiciel Handlowy

STIM
lubuskie, Region południowo-zachodni Polski
praca stacjonarna
4857 dni temu

Ogłoszenie numer: 135781, z dnia 2011-02-28

STIM

Firma Handlowa oferująca urządzenia do instalacji pary wodnej w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie, Region południowo-zachodni Polski

Opis stanowiska

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami,
  • Pozyskiwanie zamówień od klientów,
  • Realizacja celów sprzedażowych,
  • Doradztwo w zakresie technicznym,
  • Nadzór i monitoring realizacji zamówień,
  • Kontrola terminów płatności i obrotów klientów,
  • Przygotowywanie raportów z działań,
  • Monitorowanie rynku oraz aktywny rozwój strategii sprzedaży,

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne),
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku handlowca,
  • Doświadczenie w utrzymywaniu długotrwałych relacji z klientami,
  • Duża samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Kreatywność, operatywność i konsekwencja w działaniu,
  • Aktualne prawo jazdy kat. B.

Oczekujemy:

  • Dobrej organizacji pracy, nastawienia na efekty, odpowiedzialności i rzetelnego podejścia do pracy.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość zagadnień pary wodnej,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Język angielski,
  • Miejsce zamieszkania w rejonie: Leszno, Jarocin, Kalisz, Kępno, Lubin, Głogów

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia),
  • Pracę w firmie o wysokich standardach i bogatej ofercie handlowej,
  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.