Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

PIEKARNIA "BAGIETKA"
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
4802 dni temu

OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO

Nr Ref.: 001/02/2011 G

Zadania:
  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • utrzymanie i rozwijanie dotychczasowych kontaktów handlowych
  • budowanie i umacnianie wizerunku firmy u Klientów
  • raportowanie i analizowanie osiąganych wyników
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z Klientami
  • umiejętność prowadzenia negocjacji
  • wysoka kultura osobista
  • entuzjazm, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność
  • samodzielność i zdecydowanie w działaniu
Oferujemy:
  • niezbędne narzędzia pracy
  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu tekstu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych przez PIEKARNIA "BAGIETKA" dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)".