Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Przedstawiciel Handlowy

TO-MA
wielkopolskie
praca stacjonarna
4759 dni temu

Ogłoszenie numer: 143718, z dnia 2011-04-22

Firma jest dystrybutorem regionalnym wiodących marek art.: drobnego AGD, chemii gospodarczej, produktów impulsowych (przy kasowych).

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • sprzedaż i promocja produktów
  • realizacja planów sprzedażowych
  • utrzymanie relacji z powierzonymi pod opiekę klientami oraz rozwój rynku poprzez poszukiwanie nowych kontrahentów
  • efektywne planowanie własnych działań i raportowanie wyników
  • konstruowanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w handlu w branży FMCG
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • ciekawą pracę w nowoczesnej, szybko rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte na systemie prowizyjnym
  • szkolenia techniczne
  • współpracę z profesjonalnym i doświadczonym zespołem