Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Przedstawiciel Handlowy

Zaklad Stolarski PUH. M i J Zabroccy sc
kujawsko-pomorskie, Okoniny Nadjeziorne 14
praca stacjonarna
4716 dni temu

Ogłoszenie numer: 149795, z dnia 2011-05-31

Nasza firma realizuje najlepsze polskie tradycje, jesteśmy zakładem rodzinnym, prowadzonym od lat przez braci - Mariana i Janusza Zabrockich. Siedziba firmy znajduje się w Okoninach Nadjeziornych .Zajmujemy się produkcją mebli drewnianych na rynek krajowy i zagraniczny. Firma posiada nowoczesny park maszynowy CNC .

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, Okoniny Nadjeziorne 14

Opis stanowiska

  • realizacja planów sprzedaży
  • pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymanie dobrych relacji z już pozyskanymi
  • przygotowanie ofert handlowych
  • budowanie dobrego wizerunku firmy
  • raportowanie reallizacji powierzonych zadań

Wymagania

  • zaangażowanie i inicjatywa
  • prawo jazdy kat B
  • znajomość obsługi komputera -umiejętność korzystania z programów WORD i EXCEL
  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży -będzie atutem

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dużą samodzielność w pracy
  • motywacyjny system wynagrodzeń