Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Knurów
Przedstawiciel handlowy

M&A BYCZYNA
Knurów
praca stacjonarna
4733 dni temu

Ogłoszenie numer: 151894, z dnia 2011-06-17

M&A BYCZYNA

M&A Byczyna to firma specjalizująca się w obsłudze flot transportowych pod kątem ogumienia. Zajmujemy się sprzedażą opon nowych, posiadamy własny zakład bieżnikowania oraz sieć zadowolonych odbiorców w całej Polsce. Dołącz do nas!

Miejsce pracy: Knurów

Nr Ref.: 00220/B

Opis stanowiska

  • aktywna sprzedaż bezpośrednia produktów i usług firmy,
  • umiejętność prowadzenia prezentacji i spotkań biznesowych,
  • tworzenie bazy klientów, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami.

Wymagania

  • wysoka motywacja sprzedażowa,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami,
  • umiejętność samodzielnego myślenia,wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • prawo jazdy kat.B.

NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI BRANŻY OPONIARSKIEJ.

Miejsce pracy - Byczyna woj.opolskie,
Rejon działania - południowa Polska,

Oferujemy

  • zatrudnienie na stałą umowę o pracę,
  • systematyczne szkolenia produktowe,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wynagrodzenie składa się z podstawy + premii od sprzedaży -- nieograniczone możliwości zarabiania.

Wynagrodzenie

Od 1500 do 20000 PLN