Podobne oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

SUNMARKET

Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Świecie, Inowrocław, Brodnica

Ogłoszenie numer: 1714282, z dnia 2017-07-24

„OMNIBUS” Sp. J. – jedna z największych hurtowni w Polsce specjalizujących się w sprzedaży niezmechanizowanych artykułów gospodarstwa domowego zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Świecie, Inowrocław, Brodnica

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za osobistą obsługę dotychczasowych własnych klientów oraz aktywne pozyskiwanie nowych.

Posiadamy szeroki asortyment szybkozbywalnych artykułów.
Oferta w pełni skatalogowana.
Wydajemy regularnie gazetki promocyjne oraz organizujemy liczne akcje promocyjne.

Wymagania

  • posiadanie własnej aktywnej bazy klientów oraz kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży spożywczej, chemii gospodarczej lub drobnego AGD
  • umiejętności negocjacyjne
  • znajomość skutecznych metod sprzedaży
  • pełna dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej (własna działalność gospodarcza lub umowa zlecenia) w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników

Wyłącznie osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesyłanie aplikacji
(CV z aktualnym zdjęciem i list motywacyjny) za pomocą przycisku Aplikuj teraz umieszczonego pod ogłoszeniem.

Prosimy o podanie w temacie wiadomości miasta i województwa z którego aplikuje kandydat.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl