Podobne oferty pracy

Praca w Lafarge to...

  • Bezpieczeństwo
  • Innowacje
  • Ludzie
  • Odpowiedzialny biznes
  • Rozwój

... i nie tylko!

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Zielona Góra

Obszar operacyjny: woj. lubuskie

Twoje zadania:
  • Planowanie i realizacja celów sprzedażowych w podległym regionie
  • Rozwijanie i utrzymywanie relacji biznesowych ze wszystkimi klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie
  • Bezpośrednie wizyty i kontakty z odbiorcami mające na celu zapewnienie optymalnego poziomu wsparcia
  • Monitoring podległego rynku (potencjalni klienci, poziom cen, inwestycje, konkurencja) zgodnie z wewnętrznie ustalonymi zasadami
  • Minimalizacja ryzyka kredytowego oraz kontrola należności odbiorców
  • Pozyskiwanie informacji i analiza działań handlowych konkurencji
  • Współpraca z działami wspomagającymi celem realizacji strategii firmy
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku handlowym
  • Wysoki poziom kompetencji negocjacyjnych i handlowych
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra wiedza produktowa i techniczno-aplikacyjna
  • Zorientowanie na wyniki i otwartość na zmiany
  • Umiejętność analitycznego myślenia, przygotowywania i wdrażania rozwiązań
  • Bardzo dobre umiejętności obsługi pakietu Office
  • Wykształcenie min. średnie
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych

Twoje korzyści:
  • Możliwość realizacji interdyscyplinarnych, międzynarodowych projektów i praca w dynamicznym środowisku
  • Rozwój wewnątrz naszej organizacji, także w obszarach odbiegających od Twojej dotychczasowej drogi zawodowej i możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych
  • Umowa o pracę, opieka medyczna Medicover dla Ciebie i całej Twojej Rodziny
  • Katalog szkoleń oraz indywidualnie dopasowany plan rozwoju Twoich kompetencji
  • Serdeczną atmosferę pracy i koleżeńskie relacje w zespole, w którym cenimy i wspieramy samodzielność i inicjatywę
  • Pracę, dzięki której czujesz, że masz wpływ na świat - wdrażamy innowacyjne pomysły naszych pracowników
  • Niezbędne narzędzia pracy, dopasowane do potrzeb i specyfiki Twojego stanowiska, pracę z najnowocześniejszymi technologiami
  • Możliwość angażowania się w działania wspierające społeczności lokalne i zmieniające Twoje najbliższe otoczenie
Twoje miejsce. Twój wpływ. Twoja przyszłość.

Dołącz do nas!

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez LAFARGE CEMENT S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.
Kim jesteśmy:
  • jesteśmy obecni
    w 90 krajach
    świata
  • mamy 2500
    nowoczesnych
    zakładów
  • generujemy
    32,6 mld CHF
    sprzedaży netto
  • nasz zespół to
    115 000 osób
    na całym świecie

Poznaj

Lafarge

Dlaczego warto?

Jako światowy lider w produkcji materiałów budowlanych Lafarge wydobywa z naturalnych surowców potencjał niezbędny do kształtowania otaczającej nas rzeczywistości. Stawiając sobie za cel dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, Grupa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, wykonawców, architektów i partnerów biznesowych.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl