Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1834805, z dnia 2017-11-20

Poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem na stanowisku:

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów krajowych oraz zagranicznych,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Godne reprezentowanie firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek,
  • Udział w spotkaniach branżowych (np. targi),
  • Tworzenie zestawień oraz raportów,
  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami,
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania Działu Handlowego,
  • Praca na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej.

Wymagania

  • Umiejętności sprzedażowych, komunikacyjnych,
  • Czynnego prawo jazdy (kat. B),
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Znajomości obsługi komputera (internet, pakiet office),
  • Dyspozycyjności, komunikatywności i wysokiej kultury osobistej,
  • Preferowany wiek kandydata 25-45 lat.

Mile widziane:
  • Doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B,  w branży regałów wysokiego składowania, konstrukcji stalowych lub pokrewnych,
  • Znajomość innych języków zachodnioeuropejskich.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Wysokie wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód z kartą flotową, laptop, telefon,
  • W delegacji zapewniamy dietę, zakwaterowanie.

Poznaj

RTC Robert Capała

Jesteśmy profesjonalną firmą montażową, a doświadczenie i precyzję w montażu regałów gromadzimy nieprzerwanie od 1995 roku. Naszą działalność prowadzimy na rynku Polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl