Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Ząbki
Przedstawiciel Handlowy

Kadimex Augustyn - Dusiński Sp.j.
Ząbki
praca stacjonarna
6655 dni temu

Ogłoszenie numer: 18373, z dnia 2006-03-03

Biuro handlu zagranicznego, sprzedaż m.in. narzędzi, klejów, płyt i wypełnień drzwiowych, pomp lakierniczych, linii i aplikacji lakierniczych

Miejsce pracy: Ząbki

Opis stanowiska

sprzedaż niemieckich linii i aplikacji lakierniczych (w tym m.in. bieżące śledzenie rynku, ofertowanie, tłumaczenie ofert i dokumentów z niemieckiego, pozyskiwanie klientów, rozmowy handlowe,i wyjazdy słuzbowe, omawianie strony technicznej z klientem i producentem)

Wymagania

-znajomość przemysłowego lakierowania drewna, metalu i tworzyw sztucznych -język niemiecki - prawo jazdy