Przedstawiciel handlowy

Polski Gaz S.A.

Koszalin

11 dni temu

Ogłoszenie numer: 1892702, z dnia 2018-01-12

Polski Gaz S.A. zajmuje się przeładunkiem, dystrybucją i magazynowaniem gazu płynnego. Jest jednym z liderów na rynku paliw płynnych, od wielu lat działając z pasją, profesjonalizmem i ciesząc się wysokim uznaniem Klientów.

Przedstawiciel handlowy w Polski Gaz S.A. Oddział Pomorski– rejon działania: Koszalin, zachodniopomorskie

Poszukujesz nowych wyzwań? Chcesz współuczestniczyć w rozwoju firmy będącej jednym z liderów na polskim rynku w branży paliw płynnych? Polski Gaz S.A. daje taką możliwość.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Koszalin

Opis stanowiska

  • budowanie i realizacja strategii sprzedażowej na powierzonym terenie (butle gazowe)
  • nawiązywanie i utrzymanie długotrwałych relacji biznesowych z aktualnymi i potencjalnymi partnerami handlowymi
  • monitorowanie i analiza rynku oraz działań konkurencji
  • aktywne pozyskiwanie nowych partnerów handlowych

Wymagania

  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych
  • samodzielności, inicjatywy i kreatywności
  • dyspozycyjności
  • doświadczenia w handlu
  • umiejętności kierowania zespołem
  • prawa jazdy kat B

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej jednym z liderów na rynku
  • możliwość rozwoju
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon komórkowy, notebook)
  • wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy (podstawa + premia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy