Przedstawiciel Handlowy

Kabex Docieplenia

Płock, Grodzisk Mazowiecki

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 1893585, z dnia 2018-01-12

Kabex Docieplenia producent materiałów dla budownictwa, farb, tynków i systemów ociepleń. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Płock, Grodzisk Mazowiecki

Opis stanowiska

  • sprzedaż całego asortymentu oferowanego przez firmę na powierzonym regionie działania
  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych zarówno jakościowych, jak i ilościowych
  • doradztwo i wsparcie techniczne klientów w wyborze produktów z asortymentu oferowanego przez firmę - analiza potrzeb klienta
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa obecnych klientów firmy w pełnym zakresie potrzeb i oczekiwań klienta
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • budowa długofalowych relacji z klientami
  • monitorowanie rynku, analiza konkurencji, aktywne reagowanie na zmiany rynkowe i przekazywanie informacji do centrali

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży w kanale tradycyjnym
  • wykształcenie min średnie
  • doświadczenie w branży budowlanej będzie atutem
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • znajomość technik sprzedaży i umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
  • umiejętności autoprezentacji i prezentacji oferty produktowej
  • prawo jazdy kat B

Oferujemy

  • atrakcyjny system wynagradzania (pensja stała plus system premiowy)
  • niezbędne nowoczesne narzędzia pracy: samochód, telefon komórkowy, komputer
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrze (produktowe i sprzedażowe)
  • pracę w przyjaznym środowisku pracy w młodym i zgranym zespole profesjonalistów w swojej branży

Hurtownie budowlane Kabex Docieplenia

www.kabexdocieplenia.pl

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Producent i dystrybutor profesjonalnych materiałów elewacyjnych poszukuje do swoich oddziałów na stanowisko

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy