Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

CHIMIREC-SEPTOS Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6453 dni temu

Ogłoszenie numer: 22875, z dnia 2006-09-28

Firma CHIMIREC-SEPTOS Sp. z o.o. należąca do Grupy CHIMIREC DEVELOPMENT S.A.S. Francja specjalizuje się w przetwarzaniu i zagospodarowaniu odpadów przemysłowych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

1. bezpośrednie pozyskiwanie klientów, 2.przygotowanie oraz prezentacja oferty handlowej, 3.negocjowanie warunków współpracy.

Wymagania

1.samodzielność i dobra organizacja pracy, 2.dyspozycyjność, 3.konsekwencja i wytrwałość w dążeniu do celu, 4.doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych, 5.dobra znajomość obsługi komputera, 6.prawo jazdy kat. B, 7.wykształcenie wyższe lub średnie - preferencje dla absolwentów ochrony środowiska i chemii, 8.znajomość języka francuskiego i/lub angielskiego będzie dodatkowym atutem. 9.wymagane CV, list motywacyjny wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych - Dz.U. Nr 133 poz. 883)

Oferujemy

1.interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, 2.atrakcyjne warunki wynagrodzenia, 3.niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków, włącznie z samochodem służbowym.