Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Przedstawiciel Handlowy

Bionica Sp. z o.o.
dolnośląskie, Wrocław, Poznań, Szczecin, Trójmiasto, Toruń, Włocławek, Bydgoszcz i Białystok
praca stacjonarna
6281 dni temu

Ogłoszenie numer: 26849, z dnia 2007-02-28

“Bionica” Sp. z o.o. należy do wiodących firm działających na rynku produktów ekologicznych. Głównym celem firmy jest dostarczanie klientom pełnowartościowej żywności pochodzenia roślinnego oraz naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała, jak również informacji na temat właściwego sposobu odżywiania, które pozwala zachować zdrowie lub do zdrowia powrócić. Jeśli chcesz odegrać znaczącą rolę w rozpowszechnianiu wiedzy na temat zdrowego trybu życia oraz w rozwoju rynku produktów ekologicznych dołącz do nas. W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie, Wrocław, Poznań, Szczecin, Trójmiasto, Toruń, Włocławek, Bydgoszcz i Białystok

Opis stanowiska

Jest to idealna oferta dla osób chcących uzupełnić dochody domowego budżetu, pracujących w samodzielnie ustalanym czasie. Zadania: ● sprzedaż produktów firmy Bionica oraz zapewnienie ich właściwej ekspozycji ● koordynacja działań handlowych na określonym terenie, w tym pozyskiwanie nowych sklepów • organizacja akcji promocyjnych

Wymagania

• wysokiej motywacji do pracy • otwartości, komunikatywności połączonej z wysoką kulturą osobistą • pozytywnego nastawienia do zagadnień i produktów ekologicznych • rzetelności i uczciwości, konsekwencji w działaniu • dużej samodzielności, inicjatywy i samodyscypliny w działaniu

Oferujemy

• stabilne warunki współpracy • atrakcyjny system wynagrodzeń i premii uzależniony od osiąganych wyników • praca pełna wyzwań i możliwość rozwoju zawodowego • miłą atmosferę pracy • naszym współpracownikom oferujemy udział w szkoleniach technik sprzedaży oraz szkoleniach produktowych.