Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Przedsiębiorstwo Handlowe Konrad
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
6254 dni temu

Ogłoszenie numer: 28021, z dnia 2007-04-03

P.H. KONRAD- największy dystrybutor importowanego nasienia buhajów w Polsce. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firm: Semex (Kanada), Dansire (Dania), Semenzoo Italy (Włochy). W naszej ofercie znajdziecie Państwo nasienie buhajów ras: HF czarno i czerwonobiały, Jersey, Piemontese, Limousine, Simentaler, Czerwona Duńska, Brown Swiss, Red Angus, Black Angus, Hereford, Charolaise, Belgian Blue, Blond D'Aquitain. Buhaje firmy Konrad to genetyka z najwyższej półki.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

P.H. Konrad- jako firma dbająca o wysoką jakość obsługi naszych Klientów poszukujemy pracowników, którzy mogliby wzmocnić nasz zespół. Czekamy na osoby odpowiedzialne, zorganizowane, ambitne, zdecydowanie dążące do celu.

Wymagania

-wiedza z zakresu hodowli bydła, -znajomość rynku lokalnego, -umiejętność budowania dobrych relacji z klientami, -zdolności organizacyjne.

Oferujemy

-zatrudnienie w stabilnej firmie, -stałe wynagrodzenie + premia, -samochód i telefon służbowy, -szkolenia oraz wyjazdy zagraniczne