Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Przedstawiciel handlowy

ACCMED Sp. z o.o.
Łódź, Łódź, Warszawa, Poznań,
praca stacjonarna
6086 dni temu

Ogłoszenie numer: 34158, z dnia 2007-09-27

Dla naszego klienta Centrum Medycznego LIM – ogólnopolskiego lidera w branży opieki medycznej dla firm, poszukujemy osób na stanowiska :

Miejsce pracy: Łódź, Łódź, Warszawa, Poznań,

Opis stanowiska

Sprzedaż abonamentowych usług medycznych dla firm i klientów indywidualnych oferowanych przez Centrum Medyczne LIM - (www.cmlim.pl).

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy :
  • Doświadczenia w sprzedaży B2B – umiejętności nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z przedstawicielami najwyższej kadry kierowniczej
  • potencjalnych i aktualnych klientów Centrum Medycznego LIM
  • Praktycznej znajomości zagadnień marketingu
  • Wykształcenia wyższego lub w końcowym etapie jego zdobywania
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Zaangażowania oraz konsekwencji w realizacji założonych celów
  • Otwartości ,elastyczności i nastawienia na współpracę
  • Samodzielności i zdolności organizacyjnych
  • Dobrej prezencji Znajomość branży usług medycznych mile widziana
  • Oferujemy

    Oferujemy atrakcyjne warunki wynagrodzenia obejmujące część stałą i zmienną, zależną od osiąganych wyników.