Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
przedstawiciel handlowy

Polman sp.j.
mazowieckie, Michałowice gm. Pruszków
praca stacjonarna
5939 dni temu

Ogłoszenie numer: 40390, z dnia 2008-02-20

Działamy od 1994 r w dziedzinie uszczelnień przemysłowych, zwłaszcza wysokociśnieniowych urządzeń przemysłu chemicznego i wysokoparametrowej termoizolacji

Miejsce pracy: mazowieckie, Michałowice gm. Pruszków

Opis stanowiska

Handlowiec w zakresie uszczelnień przemysłowych, praca w biurze w Michałowicach i wyjazdy

Wymagania

Oczekujemy kreatywności w działaniu, aktywności własnej w pozyskiwaniu/utrzymywaniu klientów, miłego obycia, mile widziane doświadczenie techniczne w w/w branży i ogólno-techniczne, praca od zaraz

Oferujemy

Ciekawą pracę w dobrze zgranym zespole