Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

TNS Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
5900 dni temu

Ogłoszenie numer: 41597, z dnia 2008-03-21

Firma Handlowa z branży budowlanej (Farby, Tynki Docieplenia), przedstawiciel Firm tj. CAPAROL, WEBER TERRANOVA , działająca na terenie Trójmiasta poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

- sprzedaż materiałów dociepleniowych na terenie Trójmiasta - pozyskiwanie nowych klientów - budowanie ryku sprzedaży - obsługa bierzących klientów

Wymagania

- wykształcenie budowlane z praktyką w branży - doświadczenie na podobnym stanowisku - samodzielność i odpowiedzialność - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- stałą pracę w młodym zespole - wynagrodzenie podstawowe + premia zależna od wyników - samochód służbowy - systematyczne szkolenia - możliwość rozwoju zawodowego