Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Inter Consult Sp. j. Monika Sitek, Dariusz Sitek
lubuskie
praca stacjonarna
5785 dni temu

Ogłoszenie numer: 46569, z dnia 2008-07-16

Firma zajmuje się dostarczaniem produktów medycznych do lecznictwa zamkniętego.

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

Przedstawiciel handlowy odpowiadać będzie za pozyskiwanie do współpracy nowych klientów oraz utrzymywanie kontaktów i dobrych relacji z dotychczasowymi partnerami firmy.

Wymagania

  • obowiązkowość i sumienność,
  • umiejętności prezentacji i negocjacji,
  • wysoka kultura osobista,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • wykształcenie wyższe,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • doświadczenie w pracy w handlu (pożądana znajomość branży medycznej),
  • znajomość j. angielskiego mile widziana,
  • preferowany wiek powyżej 28 lat.

Oferujemy

  • samodzielną pracę w stale rozwijającej się, istniejącej od 2000 roku firmie,
  • możliwość rozwoju i realizacji własnych koncepcji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i efektów pracy,
  • samochód służbowy,
  • telefon komórkowy.