Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Przedstawiciel Handlowy

MISTAR
małopolskie
praca stacjonarna
5428 dni temu

Ogłoszenie numer: 69209, z dnia 2009-07-07

MISTAR

MISTAR Firma Handlowa powstała w roku 1990. Podstawową działalnością firmy jest sprzedaż hurtowa i inwestycyjna płytek ceramicznych i chemii budowlanej. Jesteśmy dystrybutorem największych polskich i europejskich producentów tych asortymentów.

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za realizację planów sprzedaży poprzez pozyskiwanie klientów inwestycyjnych, obsługę inwestycji, oraz utrzymywanie poprawnych kontaktów z istniejącymi klientami.

Wymagania

  • Znajomość lokalnego rynku w zakresie budownictwa
  • Wykształcenie min.średnie
  • Doświadczenie w handlu
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B
  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń - adekwatny do osiąganych wyników
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej wraz z młodym i dynamicznym zespołem
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Narzędzia potrzebne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku ( samochód służbowy, telefon, komputer osobisty)