Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
Przedstawiciel handlowy

Nestor Tomasz i Izabela Piaseccy s.c.
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
5368 dni temu

Ogłoszenie numer: 76380, z dnia 2009-09-07

Cukiernictwo, piekarnictwo i lodziarstwo - profesjonalne zaopatrzenie.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Nr Ref.: 02H/GRU

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się doradztwem i sprzedażą surowców dla przemysłu spożywczego (piekarnictwo i cukiernictwo).

Wymagania

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej (mile widziane piekarnictwo i/lub cukiernictwo), • Wykształcenie co najmniej średnie, • Znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym • Znajomość programów MS Office, • Prawo jazdy kat. B, • Mile widziana dobra znajomość rynku, • Skuteczność w negocjacjach handlowych, • Umiejętność organizowania pracy własnej oraz gotowość do pracy w terenie, • Wysokie umiejętności interpersonalne.

Oferujemy

• Umowa o pracę • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system prowizyjny • Pracę na pełen etat w młodym zespole • Niezbędne szkolenia oraz narzędzia do pracy