Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik ds. sprzedaży reklam na budynkach (k/m)

    ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Ciekawe projekty Planowanie i realizacja działań sprzedażowych w celu sprzedaży powierzchni reklamowych na naszych obiektach handlowych Ścisła współpraca z naszymi najemcami Sprawdzanie wszystkich uwarunkowań; Samodzielne negocjowanie umów z uwzględnieniem obowiązujących minimalnych cen...
Zobacz więcej ofert pracy

Przedstawiciel Handlowy

Serwis Personalny Nowoczesna Agencja Pracy
pomorskie, Gdańsk, Wejherowo
praca stacjonarna
3164 dni temu

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy "Serwis Personalny", nr certyfikatu 10045, dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk, Wejherowo
Nr Ref.: PH.EX.GDWH.2015

Zadania:
  • sprzedaż powierzchni reklamowych, zawiązywanie umów partnerskich
  • opieka nad obecnymi klientami, budowanie dobrych relacji biznesowych
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • współpraca z innymi działami firmy
Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B
  • ze względu na szczególny charakter pracy konieczne będą takie cechy jak: komunikatywność, umiejętności negocjacyjne, pomysłowość, dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie minimum średnie
  • gotowość do podjęcia pracy również poza biurem!
Oferujemy:
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • podstawę wynagrodzenia + premie od sprzedaży
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • wsparcie merytoryczne przez okres próbny
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)