Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel Handlowy

Przedsiębiorstwo Handlowe AMA S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
5296 dni temu

Ogłoszenie numer: 84158, z dnia 2009-12-17

Dystrybutor chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów higienicznych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- Przedstawiciel handlowy odpowiadać będzie za obsługę klientów firmy, czyli sklepów detalicznych w zakresie zbierania zamówień, odbierania należności itp. - Do jego zadań należeć będzie również pozyskiwanie do współpracy nowych klientów.

Wymagania

- obowiązkowość i sumienność - łatwość nawiązywania kontaktów - wykształcenie co najmniej średnie - prawo jazdy kategorii B - doświadczenie w pracy w handlu, mile widziana znajomość branży chemiczno - kosmetycznej

Oferujemy

- pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole - liczne szkolenia - możliwość rozwoju i awansu - atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i efektów pracy - samochód służbowy - telefon komórkowy