Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie Olsztyn
Przedstawiciel Handlowy

Nestor Tomasz i Izabela Piaseccy s.c.
Olsztyn
praca stacjonarna
5259 dni temu

Ogłoszenie numer: 85027, z dnia 2009-12-25

zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska

  • nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie stałych relacji z klientami na obsługiwanym terenie
  • utrzymywanie obecnych relacji z Klientami
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży na podległym terenie

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • minimum dwa lata doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • praktyczna znajomość technik sprzedaży
  • umiejętność przygotowania pisemnych ofert i prezentacji
  • znajomość produktu i branży będzie atutem
  • uczciwość
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy [auto, laptop, telefon komórkowy]
  • szkolenia
  • pracę w zgranym zespole młodych, dynamicznych ludzi