Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Przedstawiciel handlowy

BPM Lighting Polska
mazowieckie
praca stacjonarna
5214 dni temu

Ogłoszenie numer: 87708, z dnia 2010-01-28

Firma BPM Lighting Polska od niedawna znajduje się na rynku polskim. Wraz z Firma BPM Lighting w Hiszpanii tworzy całość projektu rozwoju międzynarodowego. Firma istnieje na rynku od ponad 25 lat. Zajmuje się produkcją i handlem własnymi produktami wprowadzając na rynki własne projekty oświetleniowe.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Reprezentacja firmy w regionie.
  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Kontakt i obsługa klientów.
  • Prezentacja produktów.
  • Czynny udział w tworzeniu strategii handlowej firmy.

Wymagania

  • Doświadczenie handlowe w branży oświetleniowej.
  • Pracowitość i uczciwość.
  • Zdolności interpersonalne.
  • Prawo jazdy kat. B (doświadczenie w prowadzeniu pojazdu, w okresie próbnym własny pojazd)

Oferujemy

  • Oferujemy podstawę i wysokie prowizje.
  • Po okresie próbnym samochód służbowy i narzędzia niezbędne do realizacji zadań.