Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel Handlowy

XADO Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5231 dni temu

Ogłoszenie numer: 88386, z dnia 2010-02-04

www.xado.com

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie i utrzymywanie stałych kontaktów z Klientami w zakresie oferowanych produktów
  • Przygotowywanie i składanie ofert techniczno-handlowych w zakresie oferowanych produktów
  • Reagowanie na potrzeby Klientów - doradztwo techniczne
  • Prezentacje dla klientów
  • Pozyskiwanie klientów

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w firmie oferującej oleju do samochodów lub znajomość branżi auto-moto
  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Umiejętność obsługi klienta, komunikatywność, łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych, rzetelność i zaangażowanie
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Samodzielność i umiejętność pracy bez bezpośredniego nadzoru,
  • Pracy w terenie,
  • Znajomość pakietu MS Office, dodatkowe mile widziane
  • Posiadanie własnego samochodu
  • Prawo jazdy kat."B"

Oferujemy

  • Telefon służbowy
  • Kompensacja za paliwoi
  • Prowizja od sprzedaży

Wynagrodzenie

Od 3000 do 10000 PLN