Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Przedstawiciel Handlowy

Nestor Tomasz i Izabela Piaseccy s.c.
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
5177 dni temu

Ogłoszenie numer: 93620, z dnia 2010-03-26

Dystrybutor z branży piekarniczo - cukierniczej

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Nr Ref.: PH1003

Opis stanowiska

  • budowanie i utrzymywanie efektywnych relacji handlowych z obsługiwanymi Klientami
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży i jakości współpracy
  • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych na obsługiwanym terenie

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • minimum dwa lata doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • praktyczna znajomość technik sprzedaży
  • umiejętność przygotowania pisemnych ofert i prezentacji
  • znajomość branży będzie atutem
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy)
  • szkolenia
  • pracę w zgranym zespole młodych, dynamicznych ludzi