Prężnie rozwijająca się szwajcarska firma farmaceutyczna Valentis A.G., producent takich marek jak suplementy diety Kinon/ Flexus/ Kerabione/... w związku z aktualnym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Medyczno-Farmaceutyczny - płatny staż
Nr ref.: STAŻ FARM-MED/LUBELSKIE
Zadania:
  • reprezentowanie firmy Valentis Polska Sp. z o.o. na powierzonym terenie
  • promowanie produktów firmy wśród lekarzy i farmaceutów
  • współpraca ze środowiskiem farmaceutycznym i medycznym (m.in. poprzez udział w szkoleniach, konferencjach, targach)
  • realizacja strategii promocyjnej firmy oraz ustalonych planów sprzedażowych
  • analiza i sporządzanie raportów sprzedaży
Wymagania:
  • Studenci/Absolwenci kierunków medycznych, biologicznych lub pokrewnych
  • nastawienie na osiągnięcie wyznaczonych celów oraz silna motywacja do pracy oraz dalszego rozwoju
  • przedsiębiorczość, entuzjazm, determinacja w działaniu i zapał do pracy
  • praktyczna znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • płatny staż na okres 6 miesięcy z możliwością dalszego, stałego zatrudnienia
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • pracę w zgranym i młodym zespole
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj stanowisko: Stażysta

Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...

Rekrutują z Praca.pl