Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Przedstawiciel medyczny/ handlowy

SYNEVO POLSKA SP. Z O.O.
Kraków, Kraków i okolice
praca stacjonarna
4908 dni temu

Ogłoszenie numer: 127416, z dnia 2010-12-24

Synevo Polska jest częścią holdingu Medicover - jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą diagnostyki laboratoryjnej. Swoim partnerom oferujemy kompleksowe i profesjonalne usługi diagnostyki medycznej. Naszą pracą chcemy przyczynić się do rozwoju i stałego podnoszenia poziomu usług laboratoryjnych, wnosząc profesjonalne badania laboratoryjne do procesu diagnozy. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, Kraków i okolice

Opis stanowiska

- pozyskiwanie nowych klientów - podtrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi, - składanie okresowych raportów

Wymagania

- wykształcenie wyższe /biotechnolog, analityk medyczny lub pokrewne medyczne/

Oferujemy

- samochód służbowy, - telefon komórkowy, laptop, - wynagrodzenie stałe+premia