Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY

Life+ Sp. z o.o.
podlaskie, woj. podlaskie
praca stacjonarna
4796 dni temu

Ogólnopolska sieć salonów ortopedyczno – medycznych Life+ poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. podlaskie
Nr Ref.: PM – P

Zadania na stanowisku:
  • współpraca ze środowiskiem medycznym zgodnie z założeniami firmy na podległym terenie;
  • utrzymywanie istniejącej i rozwijanie bazy klientów;
  • realizacja planów sprzedaży;
  • zwiększenie udziału w rynku o 20%;
  • kreowanie i dbałość o dobry wizerunek firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane fizjoterapeuta);
  • mile widziane  doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Medycznego / Przedstawiciela Naukowego;
  • atutem będzie doświadczenie w kontaktach z lekarzami specjalistami ortopedii, neurologii, rehabilitacji;
  • samodzielność, umiejętność organizacji czasu pracy, odpowiedzialność;
  • wytrwałość w dążeniu do celu;
  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych;
  • prawo jazdy kategorii B;
  • umiejętności negocjacyjne, umiejętność nawiązywania kontaktów;
  • znajomość technik sprzedaży.
Wybranemu kandydatowi oferujemy:
  • pracę w młodym profesjonalnym zespole;
  • wynagrodzenie i premię uzależnioną od wyników sprzedaży;
  • niezbędne narzędzia pracy w tym pakiet profesjonalnych szkoleń;
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.