Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
przedstawiciel medyczny

PRO. MED. PL Sp. z o.o.
podkarpackie
praca stacjonarna
6401 dni temu

Ogłoszenie numer: 24251, z dnia 2006-11-10

dynamicznie rozwijająca się firma w branży farmaceutycznej

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

promocja leków w środowisku medycznym lekarze i farmaceuci

Wymagania

Poszukujemy osoby młodej, dynamicznej , komunikatywnej, lubiącej pracę z ludźmi, posiadającej wykształcenie minimum średnie preferowane medyczne ( pielęgniarka, rehabilitant ). Znajomość j. angielskiego oraz doświadzenie handlowe będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

samochód służbowy, telefon komórkowy, pakiet ubezpieczeniowy, szkolenia w kraju i zagranicą, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży