Zobacz więcej ofert pracy

Przedstawiciel Naukowy

Klient portalu Praca.pl
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
3628 dni temu

Ogłoszenie numer: 425720, z dnia 2014-04-22

Polska, dynamicznie rozwijająca się firma biotechnologiczna poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Nr Ref.: EU280314

Opis stanowiska

  • aktywna promocja produktów firmy,
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami,
  • pogłębianie wiedzy na temat nowych produktów i rozwiązań technologicznych,
  • stałe monitorowanie zmian na rynku w zakresie dystrybucji i cen, jak również wymagań klientów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowany absolwent biotechnologii, biologii lub pokrewne),
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (preferowana znajomość dodatkowego języka),
  • preferowane doświadczenie w pracy w sprzedaży w firmie z branży biotechnologicznej bądź pokrewnej,
  • komunikatywność, gotowość do podejmowania podróży na terenie Polski.

Oferujemy

  • podstawowe narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • autonomię.