Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel Obsługi Klienta

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3267 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 3-19-16727/PC

Opis stanowiska:
Jeśli jesteś zainteresowany zdobyciem nowych doświadczeń w międzynarodowym środowisku oraz pracą w dziale Obsługi Klienta, to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!!!

Dla naszego Klienta - Firmy z branży medycznej – pilnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
- rejestracja zamówień od Klientów,
- weryfikacja otwartych zamówień i monitoring w zakresie ich realizacji,
- bieżące kontakty telefoniczne i mailowe z Kontrahentami,
- wystawianie faktur Pro-Forma i VAT oraz korekt,
- koordynacja procesu dostaw i ew. zwrotu towaru,
- bieżąca współpraca z działami logistyki i finansów.
Wymagania:
wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu ekonomii lub finansów,
- płynna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
- doświadczenie zawodowe w obsłudze Klienta, w międzynarodowej organizacji,
- biegła znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Word),
- komunikatywność i zdolności analityczne,
- dokładność, dbałość o szczegóły,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- umiejętność pracy pod presją czasu
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
- umowę na okres 3 miesięcy z możliwoscią przedłużenia,
- pracę w miłej atmosferze.

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.
Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/