Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Przedstawiciel regionalny wypożyczalni samochodów

AKM s.c.
dolnośląskie, Warszawa, Katowice, Poznań, Wrocław, Kraków
praca stacjonarna
5672 dni temu

Ogłoszenie numer: 52034, z dnia 2008-11-12

AKM s.c.

Wypożyczalnia Samochodów AKM to polska firma o zasięgu ogólnopolskim działająca na rynku od ponad 10 lat. Posiadamy oddziały w 8 miastach Polski. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciel regionalny wypożyczalni samochodów w oddziałach firmy w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Warszawa, Katowice, Poznań, Wrocław, Kraków

Opis stanowiska

    Praca polega na bieżącej obsłudze klientów na terenie w/w miast oraz w całej Polsce:
  • podstawianie, odbieranie, sprzątanie samochodów,
  • dbanie o prawidłowy stan i serwis aut,
  • praca biurowa, praca na komputerze,
  • pozyskiwanie nowych klientów i kontrahentów.
    Praca wymaga dyspozycyjności, samodzielności i zaradności, gdyż w każdym mieście pracuje zazwyczaj jedna, maksymalnie dwie osoby i na jej/ich barkach spoczywa odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie całego oddziału.

Wymagania

  • samodzielność,
  • uprzejmość,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich,
  • uczciwość,
  • znajomość języka angielskiego (w rozumieniu i swobodnej wypowiedzi), mile widziane również inne języki,
  • ogólne pojęcie o rynku motoryzacyjnym,
  • znajomość podstawowych zagadnień eksploatacji i serwisowania samochodów,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność do pracy w niektóre weekendy i w nietypowych porach,
  • umiejętność pracy na komputerze, obsługi internetu i oprogramowania biurowego,
  • wykształcenie średnie lub wyższe.

Oferujemy

  • w perspektywie, w miarę tworzenia struktury organizacyjnej firmy, możliwość awansu na szczebel kierownika regionalnego,
  • umowa o pracę,
  • bez wymagań co do wieku i płci,
  • zadaniowy system pracy, bez wymogu obecności w biurze w określonym czasie,
  • atutem pracy jest ciągły kontakt z nowymi ludźmi oraz potrzeba sprostania nowym wyzwaniom.