Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Przedstawiciel techniczno-handlowy (automatyka przemysłowa)

P.W."NORDA-MAR" S.C.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
4730 dni temu

Ogłoszenie numer: 150750, z dnia 2011-06-06

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem elementów automatyki, techniki niskonapięciowej firmy SIEMENS. Oferujemy usługi w zakresie doboru i kompletacji urządzeń automatyki przemysłowej, aparatury sterującej i sygnalizacyjnej, techniki łączeniowej i zabezpieczającej niskiego napięcia, a także napędów elektrycznych.

W związku ciągłym  rozwojem Naszej firmy i otwarcia Naszego Oddziału w Bydgoszczy

poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Prowadzenie bieżących spraw techniczno-handlowych
  • Stałe monitorowanie rynku z zakresu automatyki przemysłowej
  • Poszerzanie wiedzy w zakresie oferowanych produktów

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i prowadzenia negocjacji handlowych
  • Prawo jazdy kat. „B"
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność
  • Doświadczenie handlowe i znajomość rynku automatyki przemysłowej

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Szkolenia branżowe
  • Niezbędne narzędzia do pracy