Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Przedstawiciel Techniczno - Handlowy

DTH Selection
podkarpackie
praca stacjonarna
4862 dni temu

DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering oraz media & marketing.

Naszym klientem jest globalny dostawca profesjonalnych rozwiązań technicznych dla budownictwa.

Miejsce pracy: podkarpackie
Nr Ref.: 11/PTH/PAPL

Zakres obowiązków:
  • systematyczne kontakty z Klientami (głównie wykonawcy w powierzonym regionie)
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań technicznych: szalunki, deskowania, rusztowania,
  • przygotowywanie wstępnych doborów techniczno – handlowych,
  • współpraca z innymi działami w firmie, w tym z działem marketingu oraz działem technicznym,
  • analiza działań konkurencji w podległym regionie,
  • raportowanie do Dyrektora Oddziału.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie,
  • doświadczenie w sprzedaży/wynajmie w procesie inwestycyjnym min. 1,5 roku,
  • dyspozycyjność,
  • wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji,
  • narzędzia pracy wliczając samochód,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia plus system premiowy/prowizyjny,
  • prywatną opiekę medyczną.

Więcej ofert na stronie: www.dth-selection.pl