Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Mikołów
Przedstawiciel techniczno-handlowy

GES-TECH S.C.
Mikołów
praca stacjonarna
5769 dni temu

Ogłoszenie numer: 47472, z dnia 2008-07-31

Jesteśmy firmą działającą w branży elektrotechnicznej. Prowadzimy działalność handlową - jako kwalifikowany dostawca aparatury elektrycznej oraz usługową - jako integrator systemów elektrotechnicznych. Specjalizujemy się w : - automatyce - rozdziale energii elektrycznej niskiego i średniego napięcia - realizacji dostaw aparatury elektrycznej

Miejsce pracy: Mikołów

Opis stanowiska

  • aktualnie poszukujemy kandydata do naszego działu handlowego na stanowisko przedstawiciela techniczno-handlowego . Cel: pozyskiwanie i obsługa techniczno-handlowa klientów na obszarze województwa Śląskiego.
  • Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne: technik elektryk lub wyższe - inżynier elektryk albo automatyk , odpowiedni poziom wiedzy technicznej z zakresu elektrotechniki
  • zdecydowanie w działaniu, samodzielność ,silna motywacja do osiągania sukcesów,wysoka kultura osobista
  • komunikatność , odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu
  • doświadczenie w sprzedaży lub doświadczenie techniczne -praktyczne w dziedzinie elektrotechniki
  • prawo jazdy kat B.
  • Oferujemy

  • oferujemy stałą pracę w stabilnej firmie branży elektrotechnicznej - dynamicznie działającej na rynku południowej Polski
  • możliwość rozwoju zawodowego , szkolenia techniczne i handlowe
  • zapewniamy motywacyjny system wynagrodzenia , odpowiednie środki techniczne do wykonywania pracy
  • ponadto po okresie próbnym - samochód służbowy