Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Przedstawiciel techniczno - handlowy

Engram
śląskie
praca stacjonarna
5224 dni temu

Ogłoszenie numer: 89240, z dnia 2010-01-28

Engram

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem takich globalnych koncernów jak: Kennametal, Taegutec, Mitsubishi, Eroglu, Mahr, oraz kilkunastu ściśle wyspecjalizowanych firm z całego świata. Działamy w takich obszarach jak narzędzia skrawające, narzędzia specjalne, narzędzia do gwintowania, narzędzia pomiarowe, zajmujemy sie również regeneracją narzędzi. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Główne zadania na tym stanowisku to aktywne zwiększanie udziału w rynku poprzez wzrost poziomu sprzedaży i pozyskiwanie nowych klientów oraz doradztwo techniczne i profesjonalna opieka nad klientami, a w szczególności:
  • opracowywanie i optymalizacja technologii obróbki detali
  • prowadzenie prób technologicznych nowych rozwiązań narzędziowych

Wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe (technologia obróbki skrawaniem lub pokrewne)
  • Poparta praktyką wiedza techniczna z zakresu obróbki skrawaniem
  • Umiejętności w zakresie technik sprzedaży i negocjacji
  • Umiejętności interpersonalne
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Prawo jazdy kat. B - praktyka w prowadzeniu pojazdu

Oferujemy

  • Bardzo ciekawą pracę dla inżynierów
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • Pracę w młodym, ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Pakiet szkoleń
  • Samochód służbowy, laptop, Smartphone