Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Przedstawiciel Terenowy ds. zakupu żywca drobiowego

Wipasz S.A.
kujawsko-pomorskie, powiat płocki
praca stacjonarna
4762 dni temu

Ogłoszenie numer: 144222, z dnia 2011-04-20

Wipasz S.A.

Produkcja pasz dla zwierząt, ubój drobiu (kurcząt)

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, powiat płocki

Opis stanowiska

  • Realizowanie planu kontraktacji żywca drobiowego.
  • Pozyskiwanie nowych dostawców żywca.
  • Monitoring ferm współpracujących.
  • Raportowanie z zakresu obowiązków.

Wymagania

  • Zaangażowanie w realizację projektu.
  • Optymistyczne nastawienie.
  • Wykształcenie wyższe rolnicze lub weterynaryjne.
  • Odpowiedzialność i kreatywność.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o wysokiej pozycji rynkowej.
  • Umowę o pracę.
  • Motywacyjny system wynagradzania.
  • Narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy)
  • Cykl szkoleń i treningów.