Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Przedstawiciela Handlowego systemów nawodnieniowych

Netafim Irygacja Sp. z o.o.
łódzkie
praca stacjonarna
4378 dni temu

Ogłoszenie numer: 211593, z dnia 2012-05-23

NETAFIM-IRYGACJA Spółka z kapitałem zagranicznym, LIDER  w dziedzinie nawodnień, poszukuje:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • aktywna sprzedaż, budowanie długofalowych relacji z klientem
  • odpowiedzialność za wysoki standard obsługi klienta
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • dbanie o dobry wizerunek firmy
  • monitorowanie rynku ogrodniczo - rolniczego i raportowanie

Wymagania

  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność interpersonalna i sprzedażowa
  • rzetelne wykonywanie powierzonych zadań
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • związanie z branżą ogrodniczo-rolniczą
  • dyspozycyjność
  • znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • samodzielność w sprawach dot. organizacji czasu pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy
  • szkolenia