Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO / VAN SELLERA

Domat sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
5571 dni temu

Ogłoszenie numer: 58561, z dnia 2009-03-03

to firma zajmująca się przetwórstwem orzechów i bakalii, z siedzibą w Bydgoszczy, należąca do hiszpańskiej Grupy Importaco (www.importaco.com) ZATRUDNI:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
  • Realizowanie planów sprzedaży
  • Windykację należności
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Zapewnienie doskonałej obsługi klienta
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Merchandising
  • Wymagania

  • Prawo jazdy kat. „B”
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Znajomość oprogramowania MS OFFICE
  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie handlowe
  • Oferujemy

  • Samochód służbowy
  • Telefon komórkowy
  • Stałe zatrudnienie w stabilnej firmie
  • Wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy